Usługi

Oferta

Poniżej przedstawiamy zakres naszych usług.

Systemy ogrzewania Eberspächer cechuje wydajność i komfort sterowania. Ogrzewanie postojowe działa bez względu na pracę silnika, dzięki temu od początku jazdy można ustawić optymalną temperaturę wnętrza pojazdu. Zdalne sterowanie pilotem i cyfrowy zegar pozwalają na uruchomienie systemu w dowolnej chwili. Dodatkowym atutem ogrzewania postojowego Eberspächer jest to, że usunie śnieg oraz lód na szybach i przygotuje silnik do wydajnego startu. Z tymi systemami korzystanie z samochodu zimą będzie wygodniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze.

Systemy powietrznego ogrzewania postojowego Eberspächer pobierają wydajnie chłodne powietrze z wnętrza samochodu i otoczenia, a potem wdmuchując je do niego nagrzewają samochód, w tym również jego silnik. Ogrzewanie można zamontować w kabinie kierowcy, w bagażniku bądź pod pojazdem. Dzięki zdalnemu sterowaniu z odległości do 600 metrów, a także cyfrowego programatora, auto zawsze będzie czekało w gotowości do jazdy.

Realizujemy przeglądy okresowe, gwarancyjne, pogwarancyjne oraz dokonujemy napraw bieżących. Specjalistyczny sprzęt, w który wyposażony jest nasz serwis, pozwala nam skutecznie i sprawnie lokalizować i usuwać wszelkie usterki.

Zawieszenie to jeden z ważniejszych elementów pojazdu. Ma trudne zadanie utrzymania stałej geometrii zawieszenia, odległości nadwozia od nawierzchni, ułożenia kół. Od sprawności zawieszenia jest zależne zachowanie samochodu, bezpieczeństwo, komfort, a także zużycie pozostałych podzespołów samochodu.

 

Geometria zawieszenia jest zestawem parametrów definiujących położenie oraz ruch koła podczas jazdy. Decyduje ona o stabilności samochodu i jego kierowalności. Jej ustawienie określa przenoszenie sił między oponami i podłożem.

Zajmujemy się kompleksową obsługą i naprawą klimatyzacji we wszystkich typach samochodów. Nasze usługi dotyczą zakresu przeglądów okresowych, kontroli oraz uzupełnienia czynnika chłodniczego w układzie klimatyzacji. Zajmujemy się kontrolą i testami szczelności, a także dezynfekcją układu klimatyzacji.

Nasz serwis oferuje szereg napraw elektroniki samochodowej. Skutecznie zdiagnozujemy rodzaj powstałej usterki, posiadamy ogromne doświadczenie oraz zaplecze techniczne. Większość uszkodzonych podzespołów elektronicznych jesteśmy w stanie tak zregenerować, aby bezawaryjnie służyły przez kolejne, długie lata.

programowanie i naprawa liczników

Zajmujemy się tuningiem elektrycznym samochodów osobowych, zarówno z silnikami benzynowymi jak i diesla. Nasze rozwiązania są całkowicie bezpieczne, a efekty najwyższej jakości.

chip tuning, elektronika, podnoszenie mocy, programowanie komputerów

Zajmujemy się naprawą silników oraz skrzyń biegów. Profesjonalna weryfikacja stanu podzespołów umożliwia komfortową i bezpieczną podróż. Każdą usterkę oraz naprawę zawsze konsultujemy z klientem, szanując jego czas i pieniądze.

Nasz serwis jest w stanie wykonać pełen zakres usług diagnostycznych. Testujemy i naprawiamy układy wtryskowe, wtryskiwacze, wtryski benzyny, pompy common rail. Testujemy i naprawiamy również immobilizatory, klucze oraz piloty centralnego zamka, a także poduszki powietrzne, układy ABS, ESP i inne.

Zajmujemy się także elektroniką. Prowadzimy naprawy trudnych podzespołów. Nigdy się nie pooddajemy i wszystkie naprawy przeprowadzamy do końca lub wskazujemy zlokalizowaną usterkę.

sbc naprawa, naprawa systemu sbc mercedes
  • Filtracja oleju
  • Czyszczenie układów
  • Badania laboratoryjne próbek oleju

Specjalizujemy się w obsłudze samochodów w zakresie napraw układów wtryskowych. Posiadamy w swoim warsztacie profesjonalne urządzenia, maszyny do regeneracji: pomp paliwa, układów wtryskowych i wtryskiwaczy.

diesel serwis 010 (1)
diesel serwis,regeneracja wtryskiwaczy, sprawdzanie pomp wysokiego ciśnienia, common rail
diesel serwis,regeneracja wtryskiwaczy, sprawdzanie pomp wysokiego ciśnienia, common rail, pompy, wyiąganie zapieczonych wtryskiwaczy

Oferujemy naprawę, programowanie kluczyków i pilotów w przypadku samochodowych. Kopiowanie kluczyków na podstawie oryginalnego już działającego kluczyka oraz doposażenie o funkcję zdalnego sterowania centralnym zamkiem.

programowanie kluczyków mercedes, programowanie imobilajzerów, sychronizacja imobilajzerów z komputerem silnika